Menu
Letní obuv

Letní obuv Počet produktů: 99

Kategorie

 • espadrilky

  Lehoučké espadrilky se letos staly jedním z must have kousků sezóny. Tyhle tradiční španělské botky, vyrobené především z přírodních materiálů, si získaly srdce všech velkých designerů. Proto je letos najdete v neskutečném množství designů. Jsou to ideální boty na léto, ať ho strávíte ve městě či na dovolené. Doslova po nich šílí celebrity i blogeři. Jistě propadnete jejich kouzlu také. Můžete zvolit klasickou nízkou variantu, nebo ženštější na klínku, která vypadá překrásně k šatům.

 • Sandály

  Sandály vládnou létu. Není oblíbenějších letních bot. Co může být na noze příjemnějšího, než několik pásků, které sotva cítíte? Tento jejich prostorový minimalismus je však nijak nelimituje v designu, který je téměř nevyčerpatelný. 

 • Pantofle a žabky

  BOTY, KTERÉ NA NOZE SKORO NECÍTÍTE, PANTOFLE

  Pokud jste typ ženy, která by nejraději chodila v létě bosa, obujte na nožky boty, které skoro ani necítíte. Lehoučké pantofle, či žabky jsou nejpohodlnější volbou do horkých dnů.

 • baleríny

  BALERÍNY JAKO IDEÁLNÍ KOMPROMIS

  Nemáte ráda podpatky, ale nejste typ na tenisky? Baleríny jsou ideálním kompromisem mezi lodičkami a teniskami. Jsou stejně elegantní jako lodičky, ale mohou být stejně komfortní jako tenisky.

na stránku
Zobrazeno 1 – 12 z 99 položek